Wczytuję dane...
YOGI TEA

Informacja produktowa w tabeli >>>

Przejdź do produktów YOGI TEA® w sklepie >>>
Przejdź do strony yogitea.pl >>>
Przejdź do certyfikaty YOGI TEA® >>>

YOGI TEA®

ekolistek logo

Dostarczanie składników najwyższej jakości oraz ochrona zasobów naturalnych Ziemi to założenia stanowiące podstawę funkcjonowania firmy YOGI TEA®.

Zioła i przyprawy, które stosowane są do produkcji herbat YOGI TEA®, pochodzą z bardzo różnych miejsc, ale zawsze z upraw kontrolowanych pod względem ekologicznym, dzięki czemu produkty te są nie tylko w 100% naturalne, ale także czyste ekologicznie. 

YOGI TEA® - EKOLOGICZNE HERBATY BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW, KTÓRE OCZAROWUJĄ SMAKIEM I AROMATEM 

YOGI TEA® to wywodzące się z tradycji hinduskiej wysmakowane mieszanki ziół i przypraw, które budzą zmysły i pozwalają delektować się smakami odległych krain. Kardamon, cynamon, goździki, imbir i czarny pieprz to podstawowe składniki herbat YOGI TEA® i właśnie one tworzą Classic Cinnamon Spice, czyli herbatę Klasyczną, wciąż jedną z najbardziej lubianych mieszanek YOGI TEA®.

filiżanka herbaty klasycznej

YOGI TEA® to harmonijne mieszanki ziół i przypraw, w większości bez dodatku czarnej herbaty, których receptury oparte są na liczącej tysiące lat hinduskiej nauce o życiu Ajurwedzie. Podane na gorąco pachną i smakują wyśmienicie. Schłodzone – dodatkowo orzeźwiają.

Większość herbat YOGI TEA® oferowanych jest w formie ekspresowej. Cztery herbaty dostępne są także jako mieszanki grubiej mielonych ziół i przypraw luzem przeznaczonych do gotowania lub przygotowania w ekspresie do kawy. Najlepiej smakują z odrobiną mleka i cukru lub miodu – według upodobania. Na specjalne okazje polecamy dodanie soku owocowego lub przystrojenie filiżanek pełnych YOGI TEA® bitą śmietaną posypaną szczyptą cynamonu. Smacznego!


Sięgnij po wybraną herbatę YOGI TEA®
• gdy chcesz ugasić pragnienie
• gdy czujesz się zmęczony
• gdy potrzebujesz chwili relaksu
• gdy potrzebujesz dodatkowej dawki energii i siły
• gdy masz ochotę na coś pysznego!


Przejdź do produktów YOGI TEA® w sklepie >>>