Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 10.5 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547505100
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn do prania KOLOR SENSITIV

10 litrów, kanister
20-60ºC

Dostępny w opakowaniach: 120 ml, 1,5 litra, 10 litrów

  • Pierze delikatnie i dokładnie tkaniny kolorowe
  • Do odzieży outdoorowej i sportowej

WAŻNE DLA ALERGIKÓW:

  • zawiera czysto roślinne środki powierzchniowo czynne
  • bez składników petrochemicznych
  • bez dodatków zapachowych, barwiących i kompleksujących
  • bez konserwantów
  • bez enzymów, bez GMO
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

 

Szczególne cechy produktu:

Stosowanie szczególnie energooszczędnej metody zmydlania, wykorzystywanie olejów i olejków eterycznych pochodzących w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych, stanowią o wyjątkowej jakości tego produktu.

Dzięki zastosowaniu kombinacji cytrynianów i mydła nie zachodzi potrzeba dodawania środka zmiękczającego – niezależnie od twardości wody.

Zakres stosowania:

Do prania tkanin kolorowych z bawełny, lnu, konopi, mikrofibry takich jak polar, Softshell, Goretex, a także tkanin mieszanych w temperaturze od 20 do 60°C. Nie nadaje się do wełny i jedwabiu.

Sposób użycia:

Odpowiednią ilość Płynu do prania wlej do kulki – miarki i wstaw bezpośrednio do bębna pralki.

Tabela dozowania:

Pranie ręczne: 40 ml na 5 litrów wody.

Wydajność:  1,5 litra płynu wystarcza na 21 prań (95 kg suchych tkanin) przy średniej twardości wody i średnim zabrudzeniu tkanin.  

Skład: 15-30%: mydło z oleju rzepakowego*/ słonecznikowego*; 5-15%: niejonowe tenzydy cukrowe; 5-15%: cytryniany; 5-15%: alkohol roślinny (etanol); 1-5%: tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych); 1-5%: tenzydy anionowe (siarczanowany olej rycynowy); woda wirowana do 100%

*z kontrolowanych upraw ekologicznych

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

W temp. poniżej 10-15°C produkt może zmienić konsystencję na bardziej gęstą o mętnej barwie. Produkt wraca do pierwotnego stanu, gdy znajdzie się w odpowiedniej temperaturze, ewentualnie może wymagać lekkiego potrząśnięcia pojemnikiem.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547505100

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...