Wczytuję dane...
Kod CN: 3401 30 00
Waga produktu: 0.36 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547301900
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczne mydło w płynie SENSITIV

300 ml, z dozownikiem

Dostępne w opakowaniach: 300 ml, 1 litr, 10 litrów

Alkaliczna pielęgnacja dłoni, twarzy i całego ciała.

Informacje dla alergików

  • czysto roślinne środki powierzchniowo czynne, bez surowców petrochemicznych
  • bez dodatków zapachowych, konserwujących i barwiących
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCS (Natural Cosmetics Standard) i CSE (Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki)

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Oleje do produkcji tego bezzapachowego mydła Sonett pochodzą w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych lub zbiorów roślin dziko rosnących. Olej kokosowy pochodzi z projektu Fair-Trade w Republice Dominikany.  

Zakres stosowania:

Łagodne, alkaliczne mydło odpowiednie do pielęgnacji dłoni i całego ciała.

Sposób użycia / dozowanie:

Łagodne, alkaliczne mydło odpowiednie do pielęgnacji dłoni i całego ciała.

Mydła w płynie przeznaczone są przede wszystkim do użytku tam, gdzie przepisy zabraniają używania mydeł w kostce, jak toalet w miejscu pracy, sklepach spożywczych, przedsiębiorstwach przetwórstwa spożywczego, instytucjach społecznych i restauracjach. Można je stosować także w naściennych dozownikach do mydła w płynie.

Skład: mydło z oliwy z oliwek* >30%, mydło z oleju kokosowego* 15–30%, cukrowe związki powierzchniowo czynne 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 1–5%, gliceryna roślinna* 1–5% , cytryniany <1%, woda wirowana do 100%.

*z kontrolowanych upraw ekologicznych

Skład INCI: Aqua, Potassium Olivate*, Potassium Cocoate*, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Alcohol denat., Glycerin*, Sodium / Potassium Citrate

*certified organically grown

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są dopuszczalne bez szkody dla produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547301900

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...