Wczytuję dane...
Kod CN: 3304 99 00
Waga produktu: 0.32 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547772205
Producent: SONETT

SONETT Olejek do ciała i masażu Lawenda – Kadzidłowiec

145 ml

Zrelaksuj się, rozluźnij i skup na swoim wnętrzu - czy coś może wesprzeć Cię w tym lepiej niż zapach kadzidła i lawendy?

  • z olejów roślinnych w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych
  • z rytmizowanym ekstraktem z jemioły

Produkt posiada certyfikaty NCS (Natural Cosmetics Standard) i CSE (Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki)

Szczególne cechy produktu:

Odżywczy olejek do pielęgnacji ciała o najwyższej jakości ekologicznej, zawierający rytmizowany ekstrakt z jemioły. Pobudza, harmonizuje i tworzy na skórze powłokę ochronną.

Stosowanie:

Przed naniesieniem na skórę mocno wstrząśnij, aż emulsja osiągnie kremową konsystencję. Skóra łatwo i szybko wchłonie olejek i stanie się przyjemnie miękka w dotyku i wypielęgnowana.

Skład: oliwa z oliwek*, rytmizowane ekstrakty z owoców i liści jemioły*, lanolina, alkohol roślinny (etanol)*, olejki eteryczne z lawendy* i kadzidłowca*

*z kontrolowanych upraw ekologicznych / ze zbiorów roślin dziko rosnących

Skład INCI: Olea europaea fruit oil*, Viscum album leaf extract*, Viscum album kernel extract*, Lanolin, Alcohol denat.*, Parfum*: Lavandula hybrida oil* (contains Linalool*), Boswellia serrata oil*

*certified organically grown

Opakowanie: szklana butelka z dyspenserem (PE/PP) w kartoniku z recyklingu (100%), (etykieta PE/PP)

NOWA FORMA JEMIOŁY SUBTELNIE PRZETWORZONEJ

EMULSJE DO CIAŁA

W dolinie Deggenhausen ("Deggenhausertal"), gdzie Sonett ma swoją siedzibę, prawie wszystkie drzewa porośnięte są jemiołą. Na brzozach, jodłach, topolach, lipach i prawie każdej jabłoni widać kuliste krzewinki o różnych rozmiarach. Zielone liście często miewają lekko złotawy odcień, a we wnętrzu białych jagód, rozwijających się zimą, mienią się srebrzyste nasiona. Gdy jednak nasiona rozetrze się w moździerzu, dzieje się coś zaskakującego: nieprzezroczysta, srebrna  pestka uwalnia wnętrze o barwie najświeższej, wiosennej zieleni i zapachu świeżo skoszonej trawy, które należy starannie namoczyć w oliwie z oliwek i chronić przed światłem aż do momentu, gdy zostanie dalej przetworzone z udziałem soku wyekstrahowanego z liści i łodyg jemioły, zebranych latem. Z obu substancji, tak różnych od siebie - liści jemioły zbieranych latem i jagód jemioły zbieranych zimą - uzyskujemy dwa osobne roztwory wodne, które następnie są rytmizowane w oscylatorze płynu, gdzie mieszają się, swobodnie się kołysząc. W ten sposób powstaje substancja o zupełnie nowej jakości, która może działać harmonizująco. Przetworzona na olejek do masażu i balsam do ciała "nowa jemioła" harmonizuje przeciwieństwa, pobudza samoaktywację i tworzy na skórze powłokę ochronną.

EAN 4007547772205

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...