Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 10.5 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547301702
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn do czyszczenia kuchni i łazienek

10 litrów, kanister

Dostępny w opakowaniach: 0,5 litra, 1 litr, 10 litrów

Z kwasem cytrynowym, zawiera tenzydy czysto roślinne

  • do powierzchni ceramicznych, akrylowych, szklanych i ze stali szlachetnej, do kabin prysznicowych, wanien i umywalek oraz glazury
  • świeżość i blask
  • gruntownie usuwa kamień i osady powstałe od mydła i wody
  • neutralny zapach
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Łatwy w użytkowaniu: wystarczy spryskać, pozostawić do zadziałania, spłukać lub przetrzeć, a w rezultacie powierzchnia wygląda jak nowa; dodatkową korzyścią jest wyśmienita jakość ekologiczna i stuprocentowa biodegradowalność.

Zakres stosowania:

Płyn do czyszczenia kuchni i łazienek może być używany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba usunięcia osadu wapiennego (kamienia) oraz tłuszczu.

Sposób użycia:

Przydatny w kuchni i łazience: Usuwa osady wapienne w trudno dostępnych miejscach, czyści armaturę, stal nierdzewną, płytki podłogowe i ścianki prysznicowe.

Spryskaj czyszczoną powierzchnię i pozostaw na kilka minut – w zależności od grubości osadu, po czym przetrzyj i spłucz czystą wodą.

Uwaga: Nie stosować do powierzchni wapiennych takich jak marmur, alabaster, lastryko, sztuczny kamień, beton, itp.

Skład: kwas cytrynowy 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, cukrowe środki powierzchniowo czynne 1–5%, woda wirowana do 100%.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są możliwe bez uszkodzenia produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547301702

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...