Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 10.5 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547308206
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarki

10 litrów

Dostępny w opakowaniach: 0,5 litra, 10 litrów

Czysto roślinny, bez  petrochemii

  • nadaje się do wszystkich zmywarek
  • koncentrat, szczególnie oszczędny w użyciu
  • neutralny zapach
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

certyfikaty NCP< CSE< VEGAN

Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Nabłyszczacz do zmywarki Sonett to skuteczny produkt do użytku w zmywarkach, powstały z czysto roślinnych składników, bez dodatku żadnych składników petrochemicznych.

Zakres stosowania:

Odpowiedni do wszystkich zmywarek stosowanych w gospodarstwach domowych, razem z innymi środkami Sonett przeznaczonymi do zastosowania w zmywarkach: Proszkiem do zmywarki lub Tabletkami do zmywarki oraz Solą regenerującą do zmywarki.

Środek nabłyszczający jest dodawany automatycznie podczas ostatniego cyklu zmywania i zapobiega osadzaniu się kamienia na naczyniach, sztućcach i szklankach.

Sposób użycia:

Wypełnij zbiornik na nabłyszczacz w zmywarce. Regularnie uzupełniaj ilość nabłyszczacza w zbiorniku. Ustawienia (dla zmywarek z sześciostopniową skalą): przeciętnie między 2 a 3.

Ważne: Jeśli na umytych naczyniach pozostają smugi, to oznacza, że użyto zbyt dużo nabłyszczacza. Jeśli na umytych naczyniach pojawiają się pojedyncze białawe osady kamienia, należy zwiększyć ilość dozowania nabłyszczacza.

Porady dotyczące postępowania w przypadku pojawiania się smug/nalotu: https://sonett.pl/porady/#5

Skład: sulfonowany olej rycynowy 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 1–5%, dodatki balsamiczne* <1%, woda wirowana do 100%.

*z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są dopuszczalne bez szkody dla produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547308206

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...