Wczytuję dane...
Kod CN: 2501 00 99
Waga produktu: 2.0 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547403000
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczna sól regenerująca do zmywarki

2kg

Dostępna w opakowaniu 2kg.

Do zmywarek domowych.

  • czysta, gruboziarnista sól warzona
  • nie zawiera środków przeciwzbrylających, barwników ani innych dodatków
  • zapewnia optymalny rezultat zmywania

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

certyfikaty NCP, CSE, Vegan

Szczególne cechy produktu:

Sól regenerująca do zmywarki jest czystą skrystalizowaną solą warzoną, bez żadnych środków przeciwzbrylających, syntetycznych barwników ani  żadnych innych dodatków. 

Zakres stosowania:

Integralną częścią każdej zmywarki jest wymiennik jonów, który ma za zadanie wyłapywanie powodujących twardość wody jonów wapnia i magnezu i doprowadzanie zmiękczonej wody do zmywarki. Celem jego działania jest zapobieganie osadom kamienia na szklankach, kieliszkach i naczyniach. Nasycenie wymiennika jonów jonami wapnia i magnezu powoduje zmniejszenie jego zdolności absorpcyjnej. Aby wymiennik jonów odzyskał właściwą skuteczność, należy go zregenerować. Użycie do tego celu soli regenerującej przynosi efekt w postaci wymiany jonów wywołujących twardość wody, dzięki czemu uzyskuje się optymalne rezultaty spłukiwania.

Sposób użycia:

Gdy tylko zmywarka włączy sygnał świetlny informujący: „brak soli”, należy wypełnić zbiornik przeznaczony na sól regenerującą zgodnie ze wskazówkami w instrukcji obsługi. Niektóre zmywarki wskazują potrzebę uzupełnienia soli na bardzo późnym etapie. By temu zapobiec, powinno się regularnie uzupełniać ilość soli w przeznaczonym do tego zbiorniku, nawet jeśli zmywarka nie sygnalizuje jeszcze takiego zapotrzebowania. W przypadku, gdy sól została zużyta całkowicie, należy odczekać po uzupełnieniu około 2 godziny przed ponownym włączeniem zmywarki, aby dać wymiennikowi jonów wystarczająco dużo czasu na regenerację.

Ważne dla optymalnej skuteczności zmywania: 

Należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce tak, jakby woda była o 8°dH/15°fH twardsza, niż  jest w rzeczywistości.

Należy uwzględnić wskazówki zawarte w instrukcji obsługi zmywarki.

Należy także zadbać o to, by w odpowiednich przegródkach  zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej i nabłyszczacza.

Po zakończeniu programu zmywania należy otworzyć zmywarkę.

Porady dotyczące zmywania w zmywarce przy użyciu środków Sonett: https://sonett.pl/porady/#5

Skład: czysta gruboziarnista sól warzona 100%.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547403000

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...