Wczytuję dane...
Kod CN: 3809 10 10
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547503007
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn do prasowania

0,5 litra, ze spryskiwaczem
Dostępny w opakowaniach: 0,5 litra, 1 litr

Ze skrobi roślinnej pochodzącej w 100% z upraw ekologicznych

  • wzmacnia, wygładza i pielęgnuje tkaniny z bawełny, lnu, włókna konopnego i tkaniny mieszane
  • wyprasowane tkaniny dłużej pozostają nie pogniecione, zachowują kształt i nie przyjmują tak łatwo brudu
  • delikatny zapach olejków eterycznych z pelargonii pachnącej i lawendy
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

W przeciwieństwie do konwencjonalnych płynów do prasowania, płyn produkowany przez Sonett nie zawiera petrochemicznych silikonów jako środka zmniejszającego tarcie przy prasowaniu. W Płynie do prasowania Sonett to czysto roślinne składniki dbają o gładkość i dobry stan tkaniny.

Zakres stosowania:

Do krochmalenia, wygładzania i pielęgnacji wszystkich tkanin z bawełny, lnu, konopi i mieszanek. Stosowanie ułatwia prasowanie, nawet przy dużym wysuszeniu i wygnieceniu tkanin. Tkaniny ulegają wygładzeniu, uodpornieniu na brud idłużej zachowują pożądany kształt.

Sposób użycia:

Wstrząśnij butelkę przed każdym kolejnym użyciem. Rozpyl nad tkaniną równomiernie z odległości około 20 cm, po czym prasuj jak zwykle, bez użycia pary. W przypadku zatkania spryskiwacza, należy go odkręcić i przepłukać w ciepłej wodzie.

Uwaga:

Środek nieodpowiedni do jedwabiu, sztucznego jedwabiu i innych włókien syntetycznych.

Płyn rozpryskany na podłodze może spowodować ryzyko poślizgnięcia.

Skład: alkohol roślinny (etanol) 5-15%, skrobia roślinna* 1–5%, sulfonowany olej rycynowy <1%, mydło z oliwy z oliwek* <1%, cytryniany <1%, naturalne olejki eteryczne* (geraniowy rose geranium*, lawendowy*) <1%, woda wirowana do 100%.

* z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących  

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są możliwe bez uszkodzenia produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547503007

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...