Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547405509
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn do trudnych zabrudzeń

0,5 litra

Dostępny w opakowaniach: 120 ml, 0,5 litra, 5 litrów, 10 lirów

Wysoce skoncentrowany, z bio-olejkiem pomarańczowym

  • silny środek czyszczący do kuchni, domu i warsztatu
  • usuwa uporczywy brud i tłuste osady
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Produkt w 100% biodegradowalny. Łączy zalety istotne dla produktów poszukiwanych na rynku: jest doskonale skuteczny i dobrze tolerowany przez skórę.

Zakres stosowania:

  • do czyszczenia wszelkich odpornych na działanie wody powierzchni
  • usuwa uporczywe zabrudzenia z tłuszczu i oleju

Zastosowanie / dozowanie:

Do czyszczenia wszelkich odpornych na działanie wody powierzchni. Usuwa uporczywe zabrudzenia z tłuszczu i oleju w kuchni, łazience, toalecie, warsztacie.

Dozowanie jako intensywny środek czyszczący i usuwający tłuszcz:

do okapów kuchennych, piecyków, kuchenek, zanieczyszczonych sadzą szyb kominkowych, a także metalowych powierzchni w warsztacie: w zależności od stopnia zabrudzenia należy używać produkt nierozcieńczony lub rozcieńczony w wodzie w proporcji 1:10.

Dozowanie jako środek do czyszczenia podłóg i okien: 5 ml na 10 litrów wody.

Skład: cukrowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego 5–15%, alkohol roślinny 5-15%, olejek ze skórki pomarańczowej <2,5%, cytryniany <1%, naturalne olejki eteryczne ze słodkiej pomarańczy*, bergamotowy*, cytronelowy* i kajeputowy* <1%, dodatki balsamiczne* <1%, woda wirowana do 100%.

*z certyfikowanych upraw ekologicznych / ze zbiorów roślin dziko rosnących

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

Piktogram określający rodzaj zagrożenia

UWAGA: Zawiera D-Limonen z olejków eterycznych ze słodkiej pomarańczy i ze skórki pomarańczowej: może powodować reakcję  alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne.  W przypadku podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady /zgłosić się pod opiekę lekarza.

Utylizować pojemniki zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami.

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są możliwe bez uszkodzenia produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547405509


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...