Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547304604
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn uniwersalny Sensitiv

0,5 litra

Polecany dla alergików. Neutralny zapach - bez olejków eterycznych.

  • czysto roślinne środki powierzchniowo czynne
  • bez składników petrochemicznych
  • bez dodatków zapachowych, barwiących i konserwujących
  • szczególnie delikatny dla skóry
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Skoncentrowany produkt o neutralnym zapachu, bardzo wydajny w użytkowaniu. Wykorzystane środki powierzchniowo czynne, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego i cukrowe środki powierzchniowo czynne, należą, podobnie jak mydło, do najlepiej rozkładalnych w wodzie i są jednocześnie bardzo dobrze tolerowane przez skórę.

Zakres stosowania:

Czyści i pielęgnuje podłogi, kafelki, umywalki, meble kuchenne, samochody i okna. Odpowiedni do mycia okien o dużych powierzchniach.

Sposób użycia / dozowanie:

Rozcieńczony:

Do mycia mopem: Wlej 5-10 ml Płynu uniwersalnego na 10 litrów wody, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Do mycia okien: 5 ml Płynu uniwersalnego na 5 litrów wody. Użyj gąbki i ściągaczki gumowej do okien.

Nierozcieńczony: Kilka kropel na gąbkę lub zwilżoną ściereczkę.

Skład: cukrowe środki powierzchniowo czynne 5–15%, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego 1–5%, alkohol roślinny (etanol) 1-5%, sól kuchenna <1%, cytryniany <1%, woda wirowana do 100%.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są możliwe bez uszkodzenia produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547304604

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...