Wczytuję dane...
Kod CN: 3401 19 00
Waga produktu: 0.103 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547201002
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczne mydło do plam GALASOWE w kostce

100 g

Do usuwania wielu rodzajów plam.

  • bardzo wydajny środek na plamy
  • skutecznie usuwa plamy z owoców, atramentu, tuszu z długopisów, tłuszczu, krwi, itp.
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Wypróbowana, wysoce skuteczna, niedroga substancja do usuwania zanieczyszczeń i przebarwień, nadzwyczajnie ekonomiczna w użyciu.

Zakres stosowania:

Wysoce skuteczne mydło do usuwania plam powierzchniowych oraz przebarwień wywołanych przez tłuszcz, owoce, krew, atrament, tusz długopisowy, trawę, itp.

Odpowiednie do wszystkich tkanin białych i o trwałych kolorach, wytworzonych z naturalnych włókien oraz mieszanych.

Przed użyciem do tkanin kolorowych zaleca się wypróbowanie trwałości barwnika w niewidocznym miejscu tkaniny.

Sposób użycia:

Aby usunąć plamę, należy najpierw zwilżyć kostkę Mydła galasowego i mokrą kostką mydła potrzeć suchą tkaninę. Pozostawić na 10-15 minut do zadziałania, po czym wyprać dokładnie lub umieścić praną tkaninę w pralce i wyprać. W razie potrzeby należy powtórzyć całą procedurę.

Skład: mydło z oleju palmowego* >30%, mydło z oleju kokosowego* 15–30%, proszek z żółci wołowej 1–5%, chlorofil, sól kuchenna <1%, tiosiarczan sodu <1%.

* z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących  

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547201002

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...