Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 0.11 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547200005
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny spray na plamy

100 ml

  • zawiera korę mydłokrzewu z upraw ekologicznych
  • odpowiedni także do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu
  • skutecznie likwiduje plamy z owoców, kakao, tłuszczu, tuszu z długopisów, itd.
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.
Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Połączenie ekstraktu z mydłokrzewu z certyfikowanych upraw ekologicznych z cukrowym surfaktantem daje wysoce skuteczny, a przy tym łagodny środek do usuwania plam, wskazany do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu.

Zakres stosowania:

Odpowiedni także do tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu. Działa na plamy i przebarwienia pozostawione przez owoce, kakao, długopisy, tłuszcz itp.

Sposób użycia:

Do usuwania plam - również z delikatnych tekstyliów z wełny i jedwabiu (w razie potrzeby sprawdź trwałość koloru w niewidocznym miejscu):  Podłóż pod miejsce z plamą ręcznik papierowy, spryskaj plamę sprayem z bliskiej odległości i pozostaw na ok. 30 sekund, po czym dociśnij kilkukrotnie ręcznikiem papierowym od góry - nie pocieraj. Zwilż nowy papier wodą, umieść pod spodem suchy papier i ponownie dociskaj.

Przygotowanie prania: spryskaj plamę z bliska i pozostaw na ok. 10 minut, a następnie włóż bezpośrednio do pralki.

Skład: cukrowy środek powierzchniowo czynny 5–15%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, gliceryna roślinna* 1–5%, ekstrakt z mydłokrzewu* 1–5%, cytryniany <1%, szałwiowy olejek eteryczny* <1%, lawendowy olejek eteryczny* <1%, dodatki balsamiczne* <1%, woda wirowana do 100%.

* z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących   

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547200005

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...