Wczytuję dane...
Kod CN: 3402 20 90
Waga produktu: 1.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Kod EAN: 4007547306011
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny płyn do płukania tkanin

1 litr

Dostępny w opakowaniach: 1 litr, 10 litrów

Dodatkowa pielęgnacja tkanin delikatnych.

  • ożywi kolory, wygładza włókna i zmiękcza tkaniny
  • ważne dla alergików: usuwa pozostałości detergentów i neutralizuje wartość pH tekstyliów za pomocą naturalnego kwasu cytrynowego
  • bezzapachowy, bez olejków eterycznych
  • ulega biodegradacji w 100%

    Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Kwas cytrynowy stanowiący składnik Płynu do płukania Sonett ma jakość spożywczą i doskonałą biodegradowalność. Większość środków do prania ma odczyn zasadowy; Płyn do płukania, dzięki swej kwasowości, neutralizuje pranie – co jest szczególnie istotne dla osób wrażliwych.

Zakres stosowania:

Do wszystkich rodzajów tkanin i wszystkich programów prania w pralce. Dodaj do ostatniego płukania.

Pomaga wypłukać resztki środka piorącego i neutralizuje wodę wykorzystywaną do płukania (ważne dla osób skłonnych do alergii).

Zachowaj ostrożność: Unikaj kontaktu płynu do płukania Sonett z powierzchniami wapiennymi, jak marmur, sztuczny kamień, beton, wapień itp.

Sposób użycia:

Na 4,5 kg prania – około 40 ml Płynu do płukania do przegródki na płyn do płukania w szufladce pralki.

Skład: kwas cytrynowy 15–30%, alkohol roślinny (etanol) 5–15%, woda wirowana do 100%.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

Piktogram określający rodzaj zagrożenia

UWAGA: Zawiera kwas cytrynowy o jakości spożywczej: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Utylizować pojemniki zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami.

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547306011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...